O autorze
Trenuję pływanie, prawie od urodzenia :). W 2003 roku rozpocząłem swoją karierę miedzynarodową, a w 2004 roku już brałem udział w Paraolimpiadzie w Atenach. Zdobyłem tam brązowy medal w sztafecie 4x100m stylem zmiennym, a na swoim koronnym dystansie zdobywając srebro zostałem zdyskwalifikowany - drobny błąd techniczny na finiszu.
2006r. - brązowy medal Mistrzostw Świata.
2008r. - 4 miejsce Paraolimpiada Pekin - zabrakło 0,8 sek do brązu.
2009r. - 4 miejsce Mistrzostw Europy (zabrakło 0,33 sek) i złoto z Rekordem Świata na Mistrzostwach Świata w Rio de Janeiro (basen 25-metrowy).
2010r. - brązowy medal Mistrzostw Świata.
2011r. - srebro Mistrzostw Europy w Berlinie

Pierwsze wiesci z Londynu :)

Poglad na basen - trybuny robia wrazenie, na górze jeszcze nie bylem, ale sa wysokie.
Witajcie, jestem po kilku treningach na basenie olimpijskim, generalne wrazenie jest bardzo pozytywne, choc jeszcze plywa mi sie nienajlepiej. Wczoraj bylo niespecjalnie, ale dzis juz sporo lepiej, takze jestem dobrej mysli.

Do startu zostalo mi 5 dni, w najblizsza sobote zmierze sie z cala czolowka swiatowa plywania w stylu klasycznym w mojej grupie. Wystartuje nas 21 osob. Od rana tj. ok godziny 10:25 rozpoczna sie eliminacje, ktorych beda 3 serie. Z nich 8 najlepszych plywakow wystartuje w popoludniowym finale planowanym na 18:16. Czasy te dotycza oczywiscie strefy Londynu, tak wiec w Polsce bedzie to odpowiednio 11:25 i 19:16.


I teraz najwazniejsze :) Transmisja niestety nie bedzie dostepna w naszej TV, ale wszystko bedzie NA ZYWO w internecie pod adresem: www.paralympic.org
Serdecznie zapraszam do ogladania

Wiecej relacji ze stolicy Wielkiej Brytanii juz niebawem, a teraz znikam spac, bo jutro na 7 trening :D
Pozdrawiam
Trwa ładowanie komentarzy...