O autorze
Trenuję pływanie, prawie od urodzenia :). W 2003 roku rozpocząłem swoją karierę miedzynarodową, a w 2004 roku już brałem udział w Paraolimpiadzie w Atenach. Zdobyłem tam brązowy medal w sztafecie 4x100m stylem zmiennym, a na swoim koronnym dystansie zdobywając srebro zostałem zdyskwalifikowany - drobny błąd techniczny na finiszu.
2006r. - brązowy medal Mistrzostw Świata.
2008r. - 4 miejsce Paraolimpiada Pekin - zabrakło 0,8 sek do brązu.
2009r. - 4 miejsce Mistrzostw Europy (zabrakło 0,33 sek) i złoto z Rekordem Świata na Mistrzostwach Świata w Rio de Janeiro (basen 25-metrowy).
2010r. - brązowy medal Mistrzostw Świata.
2011r. - srebro Mistrzostw Europy w Berlinie

Powrót

Po pierwsze wybaczcie tak długie milczenie, ale po powrocie z Londynu było dużo do zrobienia, choć wiem że to nie jest wytłumaczenie :)

Przez dłuższy czas nie pisałem nic tutaj też, bo sportowo niewiele się u mnie działo :D Odpoczywałem psychicznie i fizycznie od basenu.

Życie nie jest tak łaskawe jak byśmy tego chcieli, więc przyszedł czas na poszukanie pracy i po kilku tygodniach znalazłem. Początki zawsze są trudne i nerwowe, stąd też moje milczenie na blogu :)

Po około miesięcznej przerwie po Paraolimpiadzie w Londynie, rozpocząłem też już treningi. Trochę się w klubie pozmieniało, co spowodowało lekkie zamieszanie związane właśnie z organizacją treningów, ale już wszystko jest w miarę uporządkowane, tak więc wracam do formy z nowymi chęciami do pływania i nowym zapałem. Jak narazie plan przewiduje 4 treningi tygodniowo, co w połączeniu z pracą daje prawie cały dzień zajęty.

Pozdrawiam

PS: Wybaczcie styl w jakim dziś piszę ale już jestem lekko zmęczony :P
Do następnego razu :)
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...